Poradnik Sensomat.pl
Spis treści
- Poradnik Sensomat.pl
- 1.1 Jak używać prezerwatywy - animacja
- 1.2 Kondomy - seks w superopakowaniu
- 1.3 O prezerwatywach (prawie) wszystko
- 1.4 Jak wybrać prezerwatywę?
- 1.5 Erotyczna bielizna
- 1.6 Jak wybrać pierwszy wibrator?
- 1.7 Bezdotykowy masażer łechtaczki – jak działa?
- 1.8 Jak wybrać pierwsze dildo?
- 1.9 Kulki gejszy – jak zacząć trening mięśni dna miednicy?
- 1.10 Masturbator – rodzaje, materiały i pielęgnacja
- 1.11 Pierścień erekcyjny – jak działa i jak długo go nosić?
- 1.12 Korek analny na początek – rozmiar, kształt, bezpieczeństwo
- 1.13 Jak czyścić i przechowywać zabawki erotyczne?
- 1.14 Masaż prostaty – jak zacząć krok po kroku?
- 1.15 Bielizna erotyczna męska – fasony, materiały i rozmiar
- 1.16 Wetlook, winyl i ekoskóra – jak prać, nosić i przechowywać?
- 2.1 Jakie prezerwatywy polecacie na pierwszy raz?
- 2.2 Czy prezerwatywa może skrócić stosunek?
- 2.3 Żele i lubrykanty - do seksu klasycznego i analnego?
- 2.4 Dlaczego mam suchą pochwę i jak temu zaradzić?
- 2.5 Czy pigułki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia?
- 2.6 Czy poprzez częstą masturbację mogłem uszkodzić członka?
- 2.7 Czy można zarazić się HIV przez seks oralny?
- 2.8 Czy w czasie okresu można uprawiać seks?
- 2.9 Czy częsta masturbacja jest szkodliwa dla zdrowia?
- 2.10 Mam problem ze wzwodem zakładając prezerwatywę.
- 2.11 Moja erekcja ucieka podczas zakładania prezerwatywy.
- 2.12 Prezerwatywa pękła lub zsunęła się – co zrobić?
- 3.1. Ból członka i pochwy stosując prezerwatywy przedłużające stosunek.
- 3.2 Czy to dziwne, że dorosła kobieta ma wibrator w sypialni?
- 3.3 Dlaczego moja żona woli wibrator od zabawy ze mną?
- 3.4 Pierwsze problemy ze wzwodem, czy powinienem leczyć się na impotencję?
- 3.5 Czy są jakieś skuteczne metody powiększenia penisa?
- 3.6 Kulki analne i lewatywy - jak często, aby było bezpiecznie dla zdrowia?
- 3.7 Moja dziewczyna tańczy na rurze, jest striptizerką - co robić?
- 3.8 Czy zażywanie pigułek 'dzień po' jest bezpieczne dla zdrowia?
- 3.9 Mam dużego penisa i problem z wejściem w partnerkę, co robić?
- 3.10 Czy otwieranie i zakładanie gumki ustami jest bezpieczne?
- 3.11.Tajniki masażu erotycznego
- 3.12. Tampony Gynotex - charakterystyka rewolucyjnego produktu
- 3.13. Co nam dają gadżety erotyczne?
- 3.14.Prezerwatywa czy antykoncepcja hormonalna?
- 3. 15. Prezerwatywy klasyczne czy specjalne? Poradnik po świecie prezerwatyw.
- 3. 16. Żele intymne - jakie wybrać?
- 3.17. Japońskie prezerwatywy Okamoto
- 3.18 Jak działają prezerwatywy przedłużające stosunek?
- 3.19 Pyłki, piórka, kajdanki i przebieranki - czyli jak przejść przez grę wstępną i dojść do celu?
- 3.20 Marka LELO - gadżety erotyczne premium
- 3.21 Tajniki wydłużonego stosunku - co zrobić, by przyjemność trwała dłużej?
- 3.22. Prezerwatywy Unimil
- 3.23 Olejki do masażu - zestawienie
- 3. 24 Prezerwatywa jako środek antykoncepcyjny
- 3.25 Prezerwatywy bez lateksu - dla kogo?
- 3.26 Prezerwatywy fakturowane
- 3.27 BDSM dla początkujących – zgoda, hasło bezpieczeństwa, pierwsze akcesoria
- 3.28 Zabawki na aplikację na odległość – jak zacząć i chronić prywatność?
- 3.29 Orgazm – najczęstsze mity i co mówi nauka
- 3.30 Jak zaproponować partnerowi lub partnerce gadżet erotyczny?
- 4.1 Egzotyczne prezerwatywy - popraw jakość swojego seksu
- 4.2 Wodne żele intymne i ich zalety
- 4.3 Prezerwatywy - historia i rozwój
- 4.4 Znani producenci prezerwatyw
- 4.5 Prezent erotyczny dla niej i dla niego – jak wybrać bez wpadki?
- 4.6 Prezerwatywy Sagami – co wyróżnia japońską markę?
- 4.7 Zabawki erotyczne w podróży – samolot, bagaż, hotel
- 4.8 Erotyczny kalendarz adwentowy dla pary – jak go przygotować?
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do pierwszego razu, czy masz już doświadczenie, warto pogłębiać wiedzę o seksie. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania praktyczne — jak dobrać prezerwatywę, żel intymny, pierwszy wibrator czy dildo i jak dbać o zabawki — oraz na te bardziej krępujące, o erekcji, antykoncepcji i zdrowiu intymnym. Artykuły podzieliliśmy na grupy: od akcesoriów i podstaw po przewodniki i ciekawostki.
1. Arsenał kochanków
- 1.1Jak używać prezerwatywy - animacja
- 1.2Kondomy - seks w superopakowaniu
- 1.3O prezerwatywach (prawie) wszystko
- 1.4Jak wybrać prezerwatywę?
- 1.5Erotyczna bielizna
- 1.6Jak wybrać pierwszy wibrator?
- 1.7Bezdotykowy masażer łechtaczki – jak działa?
- 1.8Jak wybrać pierwsze dildo?
- 1.9Kulki gejszy – jak zacząć trening mięśni dna miednicy?
- 1.10Masturbator – rodzaje, materiały i pielęgnacja
- 1.11Pierścień erekcyjny – jak działa i jak długo go nosić?
- 1.12Korek analny na początek – rozmiar, kształt, bezpieczeństwo
- 1.13Jak czyścić i przechowywać zabawki erotyczne?
- 1.14Masaż prostaty – jak zacząć krok po kroku?
- 1.15Bielizna erotyczna męska – fasony, materiały i rozmiar
- 1.16Wetlook, winyl i ekoskóra – jak prać, nosić i przechowywać?
2. Dla początkujących (podstawy, które MUSISZ znać)
- 2.1Jakie prezerwatywy polecacie na pierwszy raz?
- 2.2Czy prezerwatywa może skrócić stosunek?
- 2.3Żele i lubrykanty - do seksu klasycznego i analnego?
- 2.4Dlaczego mam suchą pochwę i jak temu zaradzić?
- 2.5Czy pigułki antykoncepcyjne są szkodliwe dla zdrowia?
- 2.6Czy poprzez częstą masturbację mogłem uszkodzić członka?
- 2.7Czy można zarazić się HIV przez seks oralny?
- 2.8Czy w czasie okresu można uprawiać seks?
- 2.9Czy częsta masturbacja jest szkodliwa dla zdrowia?
- 2.10Mam problem ze wzwodem zakładając prezerwatywę.
- 2.11Moja erekcja ucieka podczas zakładania prezerwatywy.
- 2.12Prezerwatywa pękła lub zsunęła się – co zrobić?
3. Dla spragnionych wiedzy
- 3.1Ból członka i pochwy stosując prezerwatywy przedłużające stosunek.
- 3.2Czy to dziwne, że dorosła kobieta ma wibrator w sypialni?
- 3.3Dlaczego moja żona woli wibrator od zabawy ze mną?
- 3.4Pierwsze problemy ze wzwodem, czy powinienem leczyć się na impotencję?
- 3.5Czy są jakieś skuteczne metody powiększenia penisa?
- 3.6Kulki analne i lewatywy - jak często, aby było bezpiecznie dla zdrowia?
- 3.7Moja dziewczyna tańczy na rurze, jest striptizerką - co robić?
- 3.8Czy zażywanie pigułek 'dzień po' jest bezpieczne dla zdrowia?
- 3.9Mam dużego penisa i problem z wejściem w partnerkę, co robić?
- 3.10Czy otwieranie i zakładanie gumki ustami jest bezpieczne?
- 3.11Tajniki masażu erotycznego
- 3.12Tampony Gynotex - charakterystyka rewolucyjnego produktu
- 3.13Co nam dają gadżety erotyczne?
- 3.14Prezerwatywa czy antykoncepcja hormonalna?
- 3.15Prezerwatywy klasyczne czy specjalne? Poradnik po świecie prezerwatyw.
- 3.16Żele intymne - jakie wybrać?
- 3.17Japońskie prezerwatywy Okamoto
- 3.18Jak działają prezerwatywy przedłużające stosunek?
- 3.19Pyłki, piórka, kajdanki i przebieranki - czyli jak przejść przez grę wstępną i dojść do celu?
- 3.20Marka LELO - gadżety erotyczne premium
- 3.21Tajniki wydłużonego stosunku - co zrobić, by przyjemność trwała dłużej?
- 3.22Prezerwatywy Unimil
- 3.23Olejki do masażu - zestawienie
- 3.24Prezerwatywa jako środek antykoncepcyjny
- 3.25Prezerwatywy bez lateksu - dla kogo?
- 3.26Prezerwatywy fakturowane
- 3.27BDSM dla początkujących – zgoda, hasło bezpieczeństwa, pierwsze akcesoria
- 3.28Zabawki na aplikację na odległość – jak zacząć i chronić prywatność?
- 3.29Orgazm – najczęstsze mity i co mówi nauka
- 3.30Jak zaproponować partnerowi lub partnerce gadżet erotyczny?
4. Przewodniki i ciekawostki
- 4.1Egzotyczne prezerwatywy - popraw jakość swojego seksu
- 4.2Wodne żele intymne i ich zalety
- 4.3Prezerwatywy - historia i rozwój
- 4.4Znani producenci prezerwatyw
- 4.5Prezent erotyczny dla niej i dla niego – jak wybrać bez wpadki?
- 4.6Prezerwatywy Sagami – co wyróżnia japońską markę?
- 4.7Zabawki erotyczne w podróży – samolot, bagaż, hotel
- 4.8Erotyczny kalendarz adwentowy dla pary – jak go przygotować?
